Reklamacje

Reklamacje

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie są nowe i wolne od wad. Klienci mogą zgłaszać reklamacje zakupionych produktów w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu.

Procedura reklamacji:

 • prosimy o wypełnienie formularza reklamacji – formularz stanowi załącznik do Regulaminu sklepu

 • reklamowany produkt należy zapakować bezpiecznie, aby nie uszkodził się w czasie transportu, do paczki dołączyć wydrukowany formularz i nadać do siedziby firmy na własny koszt, na adres:

  POL-SZKŁO S.J.

  ul. Ręczajska 3

  05-230 Kobyłka

 • w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy o wyniku procesu reklamacyjnego; każdą reklamację traktujemy indywidualnie – jeśli niemożliwa jest naprawa lub wymiana produktu na nowy zwrócimy należność za wadliwy towar.Uszkodzenie przesyłki w transporcie

Wszystkie nasze paczki pakujemy solidnie i bezpiecznie – z użyciem folii i tekturowych przekładek, sytuacje kiedy towar dociera do klienta uszkodzony zdarzają się niezwykle rzadko. Przesyłki nadajemy wyłącznie firmą kurierską DPD. Zachęcamy do otwarcia i sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności kuriera doręczającego paczkę. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia niezbędne jest spisanie protokołu szkody i przesłanie go wraz ze zdjęciami uszkodzonego towaru niezwłocznie drogą mailową (na adres esklep@polszklo.com.pl) oraz pocztą tradycyjną w terminie 7 dni na adres siedziby firmy.


Zwroty i wymiany

Zgodnie z zapisem ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z poz. 827) gwarantujemy naszym Klientom możliwość zwrotu zakupionego towaru. Klient posiadający prawa Konsumenta (tj. osoba fizyczna nabywająca rzecz w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą) ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy.


Procedura zwrotu towaru :

 • należy wypełnić oświadczenie o odstąpieniu od umowy; wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 1 Regulaminu sklepu i przesłać mailowo (na adres esklep@polszklo.com.pl) lub pocztą tradycyjną

 • zwracany towar prosimy zapakować bezpiecznie, dołączyć wydrukowane i wypełnione oświadczenie oraz nadać na własny koszt do siedziby firmy, na adres:

  POL-SZKŁO S.J.

  ul. Ręczajska 3

  05-230 Kobyłka

 • paczki wysyłane za pobraniem nie będą przez nas odbierane

 • niezwłocznie po otrzymaniu paczki (a nie później niż w terminie 14 dni) zwrócimy należność w ten sam sposób, w jaki dokonana została płatność za zamówienie

 • prosimy pamiętać, że zwracany towar powinien być nieuszkodzony oraz nienoszący śladów użytkowania

Procedura wymiany towaru:

 • chęć wymiany towaru na inny należy zgłosić mailowo (na adres esklep@polszklo.com.pl)

 • w mailu należy wpisać nr zamówienia, jaki produkt będzie zwracany oraz jaki produkt mamy wysłać do klienta

 • zwracany towar prosimy zapakować bezpiecznie, dołączyć wydrukowane i wypełnione oświadczenie o zwrocie oraz nadać na własny koszt do siedziby firmy, na adres:

  POL-SZKŁO S.J.

  ul. Ręczajska 3

  05-230 Kobyłka

 • klient może skorzystać z naszego kuriera, o czym należy poinformować w mailu. Zapytaj konsultanta o koszt takiej usługi.