Bohemia Crystalite to czeska marka produkująca wyroby kryształowe znane na całym świecie. Kieliszki, karafki, patery, misy i wazony cenione są za niezwykle elegancki i nowoczesny wygląd, masywny kształt i oryginalną formę. Czeski kryształ, zwany crystalite powstaje bez dodatku ołowiu, natomiast zachowuje wszystkie właściwości tradycyjnego kryształu i zachwyca blaskiem.

W naszej ofercie znajdą Państwo oczywiście najpopularniejsze kolekcje Bohemii, czyli Quadro, Safari i Lovers. Poniżej przedstawiamy zaś te, które naszym zdaniem zasługują na uznanie, ze względu na swoją wyjątkowość.

Diamond to kolekcja z katalogu 2016, w skład której wchodzą misy, wazony, dzbanek, karafka i szklanki w dwóch wysokościach. Wszystkie elementy łączy motyw geometrycznych wklęsłości, imitujących diamenty.

Kolekcja Neptun to szeroka gama pater, talerzy, mis i bombonierek - różne średnice i wysokości, wszystkie z wywiniętymi do góry zaostrzonymi brzegami.

Honeycomb to prawdziwa perła wśród wszystkich wyrobów Bohemii. Ogromna misa z fakturą przypominającą plaster miodu robi wrażenie! Do kompletu można dokupić równie efektowny wazon.